70867701_133356874673564_283951910120062976_n

حمایت شورای سرتاسری اسماعیلیان افغانستان از تیم ثبات و همگرایی

September 25, 2019

هیئت حزب پیوند ملی، شورای مردمی اسماعیلیان افغانستان و متحدین سیاسی شان، امروز چهار شنبه طی گرد همایی بزرگی، از تیم ثبات و همگرایی به رهبری دکتور عبدالله عبدالله در تالار لوی جرگه کابل اعلان حمایت کردند.
در این گرد همایی بزرگ هزاران نفری که با شور و شکوه حضورگستره ای شهروندان کابل، در حمایت از تیم ثبات و همگرایی برگزار شده بود
تعداد کثیری رییسای احزاب سیاسی، نماینده گان شوراها، انجمن ها، اتحادیه ها، بنیاد ها و اقوام مختلف از ولایات و ولسوالی های افغانستان حمایت شان را اعلان کردند.
آقای سید منصور نادری رئیس حزب پیوند ملی افغانستان
ضمن خوش آمدید و تقدیر تشکر از حضور پر شور ملت غیور و آزاده کابل در این گرد همایی با شکوه، بیان داشت که با وصف اوضاع و احوال نا بسامان کشور، برگزاری یک انتخابات شفاف دشوار است. اما با آن هم توقع ما از مردم قهرمان افغانستان این است که در انتخابات پر شور اشتراک نمایند.
با تفکیک اصل شایسته سالاری
برای یک افغانستان آزاد، آباد و عاری از جنگ
و اعتماد به شخصیت دانشمند دکتور عبدالله عبدالله
حمایت همه جانبه خویش را اعلام داشتند.
آقای سید منصور نادری از هواداران خود خواست تا برای تحقق عدالت، تامین امنیت و رسیدن به صلح با عزت از حق رای خود بنفع دکتور عبدلله عبدالله در ششم میزان استفاده نمایید
و همینطور شمار از سخنرانان دیگر به نمایندگی از احزاب سیاسی، شوراهای قومی و…
ضمن یاد آوری از کار کرد های ارزنده جناب دکتور عبدالله عبدالله و قدر دانی از تشکیل تیم همه شمول و مردم محور ثبات و همگرایی، حمایت همه جانبه شان را از این تیم اعلان داشتند.

دوکتور عبدالله عبداله رهبر تیم ثبات و همگرایی ضمن قدر دانی و تشکر ویژه از اعلان حمایت حزب پیوند ملی به رهبری سید منصور نادری و دیگر احزاب و جریان های فعال، بیان داشت که در چند روز اخیر جریانات بزرگ، رهبران، شخصیت ها و تمام مردم سربلند افغانستان که باورند به ثبات، برادری و صلح هستند حمایت همه جانبه شان را از رهبری تیم ثبات و همگرایی اعلان داشتند.
ضمن یاد آوری از برنامه ها و همایشات با شکوه در کابل و ولایات عرض خسته نباشید و قدردانی از ملت آزاده و باورمند به وحدت ملی داشتند و همچنان تشکر و قدر دانی ویژه از نیرو های امنیتی کردند.
محترم دکتور عبدالله عبداله در پایان آخرین روز کمپاینی شان
از استقبال بی سابقه‌ی بزرگان، شخصی های ملی، رهبران احزاب سیاسی، زنان، جوانان و تمامی مردم سلخشور کابل و ولایات افعانستان اظهار قدر دانی و تشکر کردند.

و در پایان خانم فرخنده زهرا نادری را به عنوان معاون ریاست اجراییه در حکومت بعدی اعلان داشتند.
فرخنده زهرا نادری به عنوان معاون ریاست اجراییه تیم ثبات و همگرایی در برنامه امروز ضمن یاد آوری از تجربیات گذشته، میزان بالای مشکلات مردم در عرصه های مختلف با امیدواری حمایت همه جانبه شان را از تیم ثبات و همگرایی اعلان داشتند و بیان کردند
که با تجربیات فراوان از گذشته این بار با عزم راسخ برای داشتن یک افغانستان آزاد و مترقی تلاش خواهند کرد.